ФАСИЛІТАЦІЯ
Спосіб полегшити обговорення в команді (будь-якого розміру) та прийти до бажаного результату швидше та не втрачаючи ресурс
Навіщо потрібен фасилітатор
Доволі часто обговорення одного питання забирає в команді багато часу і постійно втрачає фокус. Члени команди під час таких обговорень стають емоційними та відчувають виснаження, адже постійно доводиться відстоювати свою точку зору. Упраляти дискусією директору чи комусь із команди - доволі важко, адже хочеться і свою думку висловити, і суть не згубити.

Саме для уникнення таких явищ варто запрошувати фасилітатора, який не буде мати інтересу у вашій дискусії, але буде ефективно направляти її у конструктивне русло.
Чому я буду Вам корисна?
10 років досвіду
Першу стратегічну сесію я профасилітувала у 2010 році. З 2016 року фасилітація - моє основне заняття. У 2018 році я пройшла спеціалізоване навчання та сертифікувалась. У 2020 стала членом Міжнародної Асоціації Фасилітаторів (IAF).
Індивідуальний підхід
Під кожний новий запит і кожну нову організацію створюється свій унікальний дизайн сесії. Перед початком роботи ми разом із вами спілкуємось і заповнюємо детальний бриф для того, аби сформувати бачення кінцевого результату сесії і врахувати усі побажання.
Магія
Як кажуть мої клієнти: "Це виглядає як шаманство, але це - система, і вона працює". В кінці обговорення у вас залишається відчуття, що ви молодці. Такий процес я забезпечую як в офлайн, так і в онлайн форматі.
Де можна застосовувати фасилітацію?
Фасилітація - це інструмент. Сфера його застосування - широка. Нижче наведу трохи прикладів ситуацій, в яких вам можуть знадобитись послуги фасилітатора.
Стратегічна сесія
Для створення або ревізії вже існуючої стратегії. В результаті ви отримуєте формулювання цінностей, місії, візії, мети, задач, активностей, аналіз цільової аудиторії та ключових стейкхолдерів, позиціонування, план і ще багато чого, в залежності від потреб.

Для створення стратегії з нуля, бажано закладати 2-3 повних дні. Або мінімум 10 2-годинних онлайн сесій.
Пошук ефективних рішень
У вас є проблема, яку треба вирішити, а варіантів вирішення немає? Тоді є сенс зібрати команду та побрейнштормити над варіантами із допомогою фасилітатора.

Дизайн сесії розробляється індивідуально, як і тривалість заходу.
Створення нових продуктів
Ви хочете запустити новий продукт або послугу, а чіткого бачення його немає? Не треба винаходити велосипед, розумні люди давно придумалитехнологію дизайн-мислення.

За її допомогою можна чітко визначити та вивчити клієнта, сформулювати проблему та варіанти її вирішення, розробити швидкий прототип, протестувати його та отримати зворотній зв'язок від клієнта.

В ідеалі на це треба закладати мінімум 2 дні, але можна придумати і інші варіанти, як офлайн так і онлайн.
Що ви отримуєте?
Результат
Правильний план зустрічі та майстерність фасилітатора дозволяє вашій команді саме до того результату, для якого ця зустріч призначалась.
Порозуміння в команді
В процесі взаємодії кожен учасник команди отримує можливість висловитись та бути почутим. Усі можливі конфлікти залагоджуються завдяки правильно підібраним інструментам та майстерності фасилітатора.
Вмотивованих співробітників
Рішення, яке команда прийняла сама, зазвичай швидше реалізується. Адже кожен учасник відчуває власний внесок та власну відповідальність за результат.
Запросіть фасилітатора!
Залиште свої побажання чи питання у формі і я Вам відповім у найближчий час.
Також можете написати мені в будь-якій із вказаних нижче соціальних мереж.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь із політикою конфіденційності
Можливо, зараз Вам не потрібна фасилітація стратегічно важливої сесії, але Ви все одно хочете підвищити ефективність робочих зустрічей?
Пропоную Вам оволодіти базовими навичками фасилітації для проведення регулярних зустрічей на нашому курсі.
Дізнатись більше
Made on
Tilda